Galeria obiektu:

Opinie o obiekcie:

avatar

Bardzo czysto, dobre jedzenie tylko pokoje nie za duże więc dla rodzin z ruchliwymi pociechami za mało miejsca. Blisko do plazy. Miła obsługa.
więcej

My na mapie:

Kontakt:

tel: 508 203 919

Spacerowa/Dębowa

84-110 Dębki

Oferta

   

    Do dyspozycji gości mamy 6 pokoi o wysokim standardzie w tym dwa 2-osobowe i cztery 3-osobowe z łazienkami. Kazdy pokój jest wyposażony w telewizor i klimatyzację oraz bezpłatny dostęp do internetu. Posiada także oddzielny balkon.

     Gościom zapewniamy utwardzony parking znajdujący się na ogrodzonej posesji. Mała ilość pokoi oraz przyjazne nastawienie właścicieli do gości daje gwarancję niezapomnianego pobytu w rodzinnej atmosferze. Cena pokoi jest zróżnicowana i zależna od terminu, długości pobytu oraz ilości łóżek w pokoju. Istnieje możliwość skorzystania ze sprzętu plażowego oraz rowerów.

     Zwierzęta domowe przyjmujemy za wcześniejszym uzgodnieniem. Warunkiem rezerwacji pokoju jest wpłata uzgodnionego zadatku na konto.

    Doba hotelowa zaczyna się o godz. 14.00, a kończy o 12.00.                                                                                 

     Na parterze znajduje się elegancka restauracja z kominkiem w której oferujemy całodzienne wyżywienie, głównie staropolskie dania, za przystępną cenę. Zapraszamy również wieczorem na filiżankę kawy jak również coś mocniejszego, słuchając relaksującej muzyki .

     Poza  sezonem  organizujemy imprezy okolicznościowe, spotkania integracyjne oraz szkolenia dla firm. Organizujemy także zabawy sylwestrowe oraz karnawałowe dla grup zorganizowanych. Istnieje również możliwość zorganizowania połowu ryb dla grup.

     Do dyspozycji gości jest również ogródek grillowy w którym można miło spędzić czas na świeżym powietrzu w gronie rodzinnym lub przyjaciół.

     Z myślą o najmłodszych gościach przygotowaliśmy plac zabaw na którym znajdują się huśtawki, hamak, zjeżdżalnia, piaskownica oraz domek dziecięcy

Galeria obiektu: